Przejdź do treści

Pierwsze dobre wrażenie można (jak sama nazwa wskazuje) zrobić tylko raz! A skoro często to właśnie Twoja strona jest tym pierwszym kontaktem z klientem – warto zadbać, by przedstawiała Twoją firmę od najlepszej strony!

Odpowiednio dobrane słowa i perswazyjnie zaprojektowana treść na pewno sprawią, że Twoja strona zacznie przynosić pożądane wyniki!

Wszystko To, Co Najlepsze!

W wielu przypadkach to, jaka treść widnieje na stronie internetowej, decyduje o sukcesie lub porażce firmy.

Dlatego warto zadbać o to, by była ona możliwie najlepsza.

Mogę Ci zapewnić:

Skuteczna Komunikacja

Zbicie Obaw Klientów

Przedstawienie Korzyści

Merytoryczne Treści

Profesjonalny Wizerunek

Informuję, Reklamuję & Sprzedaję

Oczywiście nie jednocześnie! Z doświadczenia wiem, że każda podstrona ma zupełnie inne przeznaczenie. Dlatego też przy każdej z nich używam innych technik, by stworzyć w maksymalnie skuteczne treści. Dzięki temu Twoja strona bez najmniejszego problemu będzie mogła służyć jako: wizytówka informacyjna, materiał reklamowy lub oferta sprzedażowa. A to wszystko w jednym miejscu!

Wizerunek Podstawą Sukcesu!

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. W tym powiedzeniu jest sporo prawdy. Zwłaszcza gdy mówimy o stronach internetowych. Mając na uwadze to, że wielu klientów wyrobi sobie (często ostateczną) opinię na podstawie Twojej strony – warto zadbać, żeby była ona nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również merytorycznie.

W ten sposób przedstawisz się wszystkim potencjalnym klientom, jako prawdziwy ekspert.

Zadbam O Każdy Detal

Dobrze napisana treść może idealnie spełniać swoją rolę na stronie przez długie lata. Jednak, żeby mogła ona funkcjonować (i przynosić efekty), to musi spełniać kilka warunków. Opracowanie, zaprojektowanie i stworzenie wszystkich treści na stronę internetową czasami może pochłonąć sporo czasu. Jednak praktycznie zawsze przynosi to zamierzone efekty!

1 000 zzs* treści na stronę WWW od: 75 zł netto

Czas realizacji:
Od 10 do 15 dni roboczych.

* zzs – znaków ze spacjami.

Dla Każdej Branży. Dla Każdej Firmy

Na ten moment chyba wszystkie produkty i usługi można znaleźć w Internecie. Ba! Większość firm ma swoją własną stronę internetową! Jeżeli Twoim zdaniem odpowiednie WWW jest dodatkiem, a nie realnym narzędziem reklamowym, informacyjnym i sprzedażowym – to odpowiedz sobie na dwa pytania. Gdzie szukasz informacji na temat interesujących Cię usług lub produktów? Co sprawia, że decydujesz się na konkretną firmę (i dlaczego jest to treść)?

Od Czego Zaczniemy?

Nie od razu Rzym zbudowano! My też strony od razu nie stworzymy. Najpierw zadam Ci serię pytań w postaci briefu. Dopiero wtedy, gdy będę wiedział wszystko, co najpotrzebniejsze – zasiądę do pisania. Pamiętaj, że im więcej informacji zaprezentujesz, tym lepiej przedstawię Twoją firmę światu! Makiety, szablony, grafiki lub stare treści. To wszystko pomoże mi w dobraniu odpowiedniej treści dla Ciebie!

Pokażmy Twoją Firmę Z Dobrej Strony!

Chętnie Ci pomogę w stworzeniu idealnej treści na Twoją stronę!

Wystarczy, że wybierzesz wygodną dla siebie datę spotkania!

Michał Lewandowski

StandArt.Copywriter@gmail.com