Przejdź do treści

Niezależnie od tego, czy chcesz przedstawić swoją ofertę na papierze, e-mailu, czy prezentacji – treść odgrywa tu znaczącą rolę.

Wiele firm nie docenia potęgi, która drzemie w odpowiednio zaprojektowanym tekście sprzedażowym.

Natomiast ci, którzy to rozumieją – wiedzą, że często zamknięcie sprzedaży to jedynie formalność.

Zauważalna Różnica!

Odpowiednio zaprojektowana treść do oferty sprzedażowej może znacząco poprawić Twoje wyniki.

Głównym argumentem stojącym za taką zmianą jest fakt, że od teraz Twoi klienci będą doskonale wiedzieli, jakie korzyści im zapewniasz.

A to wszystko przy pomocy perswazji, NLP i wielu innych technik opartych na psychologii sprzedaży.

Dzięki ofercie sprzedażowej możesz:

Zamykać Sprzedaż Jednym Telefonem

Przedstawić Wszystkie Korzyści

Rozwiać Wszelkie Wątpliwości

Poprawić Wyniki Sprzedażowe

Pokazać Produkt lub Usługę z Najlepszej Strony

Subtelny Język Korzyści

W swojej pracy wykorzystuję te same narzędzia, co najwięksi korporacyjni gracze. Używam tych samych technik i metod, a co za tym idzie – mogę zapewnić te same efekty. Każde zdanie, które projektuję, ma w sobie takie elementy, jak: Język korzyści, KISS, Tempo Treści, FIT, Komunikacja H2H, USP, CTA i wiele, wiele innych.

Perswazja, Argumentacja I Sprzedaż!

Te trzy elementy w przypadku oferty sprzedażowej są kluczowe. Tak, jak na żywo za odpowiedni przekaz odpowiedzialny jest sprzedawca lub doradca – tak w piśmie ważne jest każde słowo. Sposób, w jaki projektuję swoje treści, jest w pełni przemyślaną i przetestowaną strategią sprzedażową. Dzięki temu wiem, że z moją pomocą możesz poprawić wyniki swojej firmy!

Wzbogać Swoją Firmę O Skuteczność

Nie da się ukryć, że trudno jest oczekiwać efektów, jeśli nasze główne narzędzie jest nieskuteczne. Dlatego też warto zadbać o profesjonalnie przygotowaną ofertę sprzedażową. Dzięki temu Twoi klienci będą z przyjemnością korzystać z tego, co masz im do zaoferowania!

Oferty już od: 250 zł netto

Czar realizacji: Od 10 do 15 dni roboczych.

*zzs – znaków ze spacjami

Przejdź Do Konkretów

Każdy, kto kiedyś próbował opisać swój produkt lub usługę wie, jakie jest to trudne. Jako właściciele, producenci czy prezesi – nie jesteśmy często w stanie określić, co jest najważniejsze. Wynika to z tego, że z naszej perspektywy WSZYSTKO jest ważne. Niestety nasi klienci często nie podzielają tego zdania. Dlatego tak ważne jest, żeby zrozumieć co i do kogo kierujemy.

Dla Tych, Którym Zależy Na Wynikach!

Prawda jest taka, że oferta sprzedażowa przyda się wszędzie tam, gdzie chcesz przedstawić potencjalnym klientom korzyści ze współpracy. W takiej sytuacji warto postawić na profesjonalizm tak, aby każdy aspekt odpowiednio wybrzmiał i odniósł oczekiwany efekt. Bez odpowiednio zaprojektowanej treści – najważniejsze aspekty mogą zniknąć w tłumie, a prawdziwa wartość usługi lub produktu pozostać niezauważona.

Zacznij Sprzedawać Bez Ograniczeń!

Zadbaj o to, by Twoje wyniki były takie, o jakich marzysz.

Zainwestuj w to, by Twój produkt wzbudzał niepohamowane pożądanie wśród klientów!


Wybierz odpowiednią datę i porozmawiajmy o tym!

Michał Lewandowski

StandArt.Copywriter@gmail.com