Przejdź do treści

Aktualnie na social media w samej Polsce można znaleźć ponad 20 000 000 ludzi! Wśród nich na pewno są tacy, którzy idealnie wpasują się w profil Twojego idealnego klienta.

Jednak, jeśli nie tworzysz wartościowych treści i nie przyciągasz odbiorców swoimi social media… są spore szanse, że stracisz tych klientów na rzecz konkurencji.

Nowy Wymiar Marketingu!

Odpowiedzialnie i profesjonalnie prowadzone social media, mogą przynieść szereg nieoczywistych korzyści.

Między innymi:

Grupa fanów Twojej marki

Ogromna szczędność czasu

Wzmocnienie pozycji na rynku

Zwiększenie naturalnych zasięgów

Skuteczne źródło sprzedaży

Oszczędź Czas – Zyskując Zasięgi!

Wielu klientów dziękuje mi za to, że uwolniłem ich od ciągłej pogoni za publikacjami. O ile wstawienie 1-2 postów tygodniowo nie brzmi, jak wielkie wyzwanie, o tyle odpowiedzialne prowadzenie profilu firmowego jest zupełnie inną kwestią. Dlatego chcę pomóc. Chcę, żeby Twoje skupienie, uwaga i koncentracja mogły być tam, gdzie są naprawdę ważne! W momencie, gdy Ty podejmujesz ważne decyzje związane z rozwojem swojej firmy – specjalista zajmuje się rozwojem Twojego profilu!

Bądź Blisko Swoich Klientów

Instagram? Facebook? LinkedIn? A może YouTube? Niezależnie od tego, jaką platformę wybierzesz – na pewno znajdziesz tam swoich klientów! Dlaczego? Bo każdy z nich posiada wielomilionowe społeczności. Tworząc wartościowe, ciekawe i oryginalne treści możesz mieć pewność, że z biegiem czasu wokół Twojej firmy powstanie grono fanów i lojalnych klientów!

Komfortowo I Skutecznie

Moim celem jest zapewnienie Tobie zarówno zadowalających efektów, jak i pełni komfortu. Wiem, że potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu social media – dlatego właśnie taką pomoc oferuję. Dzięki mnie zaoszczędzisz czas i poprawisz kondycję swojego profilu. A to wszystko za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

Facebook

Treści od: 400 zł netto

YouTube

Scenariusz do od: 200 zł netto

Instagram

Treści od: 350 zł netto

LinkedIn

Treści od: 500 zł netto

Tam, Gdzie Są Ludzie!

Niezależnie od tego, na jakim portalu prowadzisz swój profil – mogę Ci pomóc. Jednak moja pomoc (w większości) ogranicza się jedynie do treści. Tak więc, jeśli jesteś w stanie zająć się oprawą graficzną lub uważasz ją za drugorzędną w swojej komunikacji – nie ma na co czekać!

Czas dotrzeć do Twoich wymarzonych klientów!

Krok Po Kroku, Ku Zasięgom

Zanim zacznę tworzyć dla Ciebie posty – muszę poznać kilka szczegółów. Dlatego na samym początku dostaniesz ode mnie brief, a w nim kilkanaście pytań odnośnie Twojej firmy i klientów. Im więcej się dowiem, tym lepiej mogę podejść do zadania. Następnym krokiem jest omówienie strategii na dany miesiąc, a potem już tylko odbierasz i publikujesz posty!

Zadbaj O Komunikację!

Pojaw się tam, gdzie są Twoi klienci. Spraw, by widzieli w Tobie więcej niż „kolejną firmę z branży X”.

Zadbaj o swoją komunikację – zlecając ją odpowiedniej osobie!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i podczas spotkania opowiesz mi o swoich oczekiwaniach.

Michał Lewandowski

StandArt.Copywriter@gmail.com

Exit mobile version