Przejdź do treści

Istnieje szereg różnych sposobów na to, by dać się zauważyć klientom.

Jednak jednym ze skuteczniejszych jest – odpowiednie pozycjonowanie. Dzięki temu nie musisz szukać odbiorców i potencjalnych klientów, ponieważ to oni szukają Ciebie!

Żeby tak się stało, to trzeba zadbać o wartościowe i przyjazne algorytmom treści!

Zostaw Konkurencję Daleko W Tyle!

Miliony ludzi, codziennie szuka czegoś w sieci.

Jeżeli wiesz, że Twoja konkurencja nie promuje się aktywnie poprzez organiczne wyszukiwania – to może być Twoja szansa!

Z kolei, jeśli wiesz, że jest to powszechna strategia wśród Twoich konkurentów, to nie możesz pozwolić sobie, by zostać w tyle!

Niezależnie od sytuacji, odpowiednie pozycjonowanie pod SEO może Ci jedynie pomóc!

Dzięki zoptymalizowanym treściom możesz zyskać:

Lepszą Pozycję w Google

Rozpoznawalność Marki

Większy Ruch

Większą Konwersję

Wizerunek Eksperta

Pokaż Się Światu!

Dzięki optymalizacji tekstu pod SEO możesz mieć pewność jednej rzeczy. Tego, że Twoja strona zacznie się pojawiać tam, gdzie są Twoi odbiorcy. Dobierając odpowiednie tematy, stosując frazy kluczowe i utrzymując całość w zgodności z polityką Google – mogę znacząco poprawić wyniki Twojej firmy! Zamiast aktywnie szukać czytelników, pozwól im na to, by sami znaleźli Twoją stronę.

Poprawiona Widoczność,
To Poprawione Wyniki

To, jak skuteczne, oryginalne i perswazyjne treści widnieją na Twojej stronie, jest nieważne… jeśli nikt jej nie odwiedza. Dlatego tak ważne jest, żeby wyjść naprzeciw klientom i pozwolić im na to, by zapoznali się z Twoją firmą. Jak to zrobić? Tworząc treści, które będą optymalne z silnikiem wyszukiwarki. Wiem, że może to brzmieć skomplikowanie, ale nie musisz się martwić – chętnie Ci pomogę!

Proces, Który Wszystko Zmieni

Chętnie wspomogę Cię w procesie pozycjonowania – przygotowując treści zgodne z polityką Google. Oczywiście może to być jednorazowa pomoc na podstawie konkretnego zagadnienia lub długoterminowy proces mający na celu wyprzedzenie konkurencji.

Niezależnie od tego, jaką strategię obierzesz, to możesz na mnie liczyć!

Analiza: 150 zł netto

Audyt: od 350 zł netto

SEO Copywriting (1 000 zzs*) od: 75 zł netto

Czas realizacji: Od 5 do 10 dni roboczych.

*zzs – znaków ze spacjami

Każda Strona Może Być Top 10!

Z doświadczenia wiem, że znacząca większość stron może bez większego problemu „wskoczyć” na pierwszą stronę Google. Oczywiście wszystko zależy od zaplecza technicznego, konkurencji oraz branży. Jednak zawsze można znaleźć tematykę lub kategorię, w której Twoja strona będzie w TOP 10! A najlepsze jest to, że gdy raz treść trafi na Twoją stronę – nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Szczegółowa Ocena Sytuacji

Żeby móc zapewnić Ci realne wyniki i efekty, najpierw muszę zapoznać się z tematem. Możesz przygotować raport we własnym zakresie (lub z pomocą zewnętrznych agencji) lub zostawić to w mojej gestii.

Po zebraniu odpowiedniej ilości informacji przedstawiam propozycję tematów i słów kluczowych, które powinny znaleźć się w tekście. Ostatnim etapem jest stworzenie oryginalnej i wartościowej treści, która następnie pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów!

Zadbaj O Swoją Pozycję!

Dbając o odpowiednie pozycjonowanie swojej strony, możesz zapomnieć o braku zainteresowania.

Taka jednorazowa inwestycja może znacząco poprawić kondycję Twojej firmy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub skorzystać z mojej pomocy – wypełnij poniższy formularz.


Wybierz odpowiednią datę i porozmawiajmy o tym!

Michał Lewandowski

StandArt.Copywriter@gmail.com

Exit mobile version