Przejdź do treści

Trudno znaleźć branżę, która rozrasta się szybciej, niż sklepy internetowe. Dlatego tak ważny jest aktualnie copywriting dla e-commerce.

Dlatego tak ważne jest, żeby nie pozwolić na to, by konkurencja Cię nie wyprzedziła. Dzisiejszy klient nie zadowoli się już suchą specyfikacją produktu i kilkoma zdaniami na temat jego koloru lub zapachu.

Żeby przekonać współczesnego konsumenta – potrzebujesz odpowiednich opisów!

Czego Możesz Się Spodziewać?

Celem sklepu jest sprzedaż. Celem opisu jest utwierdzenie klienta w tym, że zakup jest słuszną decyzją.

Dzięki wiedzy z zakresu psychologii sprzedaży i odpowiedniemu dobraniu grupy docelowej jestem w stanie stworzyć odpowiednie treści.

Dzięki mojej pracy możesz liczyć na:

Większą Konwersję

Mniej Porzuconych Koszyków

Profesjonalny Wizerunek

Lepszą Pozycję w Google

Mniej Reklamacji

Aktywna Sprzedaż 24/7

Różnica między stacjonarnym sprzedawcą a skutecznym opisem produktu jest taka, że po zamknięciu drzwi – sprzedawca niczego sprzeda. Z perswazyjnym opisem produktu jest zupełnie inaczej, ponieważ działa on na Twoją korzyść niezależnie od dnia, godziny i pogody.

Konwersja I Pozycjonowanie W Jednym!

Odpowiednio zaprojektowany opis spełnia kilka ról jednocześnie. Z perspektywy klienta – rozwiewa wątpliwości i przedstawia główne korzyści. Natomiast dla Google jest on sygnałem do tego, że Twój sklep zasługuje na wyższą pozycję w wyszukiwarce. A to, oczywiście przekłada się na Ciebie, a dokładniej mówiąc – na wynik Twojego sklepu!

Terminowo I Skutecznie

W zależności od potrzeb – możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie rodzaj opisu. Każdy sklep jest inny i każda branża rządzi się swoimi prawami. Niezależnie od wybranej opcji, każdy opis spełnia kryteria SEO oraz jest napisany tak, by zachęcić do zakupu. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferuję copywriting dla e-commerce w takich wariantach:

Opis e-commerce od: 75 zł netto

Opis na portal Allegro, OLX, Wesele z klasą itd. (min 2 000 zzs*) od: 150 zł netto

Czas realizacji: Od 5 do 10 dni roboczych.

*zzs – znaków ze spacjami

Od Poznania, Aż Po Publikację

Jeżeli Twój sklep już stoi i masz w nim swoje opisy – idealnie! Będzie to dla mnie idealna baza do tego, by stworzyć w pełni skuteczne i perswazyjne treści. Jeśli dopiero zaczynasz, to nie martw się! W takiej sytuacji też mogę Ci pomóc. Wystarczy, że wypełnisz przesłany przeze mnie brief, a ja już zajmę się resztą!

Spraw, By Twój Sklep Osiągnął Sukces!

Niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonujesz, jeśli prowadzisz sklep internetowy – mogę Ci pomóc! Moda, kosmetyki, gadżety, czy dekoracje. Wszystko potrzebuje odpowiedniego przedstawienia i uwydatnienia najlepszych cech. Zwłaszcza jeśli korzyści płynące z zakupu nie są tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać!

Opisz Klientom Świat, O Którym Marzą!

Jeżeli chcesz, aby Twoje produkty pobudzały wyobraźnie, a Twoi klienci nie mogli oprzeć się zakupom – potrzebny Ci jest copywriting dla e-commerce.

Umówmy się na krótkie spotkanie, żeby ustalić szczegóły!

Michał Lewandowski

StandArt.Copywriter@gmail.com