Strona główna » Rozmiar Ma Znaczenie.

Rozmiar Ma Znaczenie.

Najwięksi, korporacyjni giganci doskonale wiedzą, jaka potęga drzemie w krótkich przekazach. Jedno odpowiednio zaprojektowane hasło, nazwa, slogan lub misja może całkowicie odmienić los firmy. Dlatego też – krótkie formaty zasługują na uwagę tak samo, jak każda inna treść.

Krótko, Zwięźle I Na Temat!

Żyjemy w czasach, gdy nikt nie ma na nic czasu. Dlatego im krócej i im skuteczniej przedstawisz swoją misję – tym lepiej. Coraz mniej ludzi wczytuje się w długie sekcje „O nas” lub czyta każde zdanie na stronie internetowej. Dlatego warto zadbać o to, by być w stanie przedstawić najważniejsze informacje w bardzo krótkim czasie!

Co dzięki temu zyskasz?

Wyróżnisz Się z Tłumu.

Przedstawisz Od Razu Najważniejsze Kwestie.

Dołączysz Do Branżowych Liderów.

Wzbudzisz Zaufanie.

Skuteczną i Spójną Identyfikacje Marki.

Nieważne „Ile”. Ważne „Jak”!

O ile opisanie w kilku zdaniach wartości firmy może być trudne… o tyle zrobienie tego w zaledwie kilku słowach często jest prawdziwym wyzwaniem. Zwłaszcza że wymaga to od twórcy ogromnych zasobów kreatywności. Często jest to proces trwający długie tygodnie i pochłaniający niezliczone ilości godzin. A wszystko po to, by odnaleźć idealne hasło.

Siła Krótkiej Formy.

Trudno zaprzeczyć, że hasło może czynić cuda. Wystarczy przywołać takie klasyki, jak: „I’m Lovin’ It”, „Jesteś Tego Warta”, czy chociażby „Pij Mleko. Będziesz Wielki”. Wspólną cechą tych haseł jest to, że niosą za sobą ogromną siłę. Twoja firma może równie skutecznie i równie zwięźle komunikować swoje wartości. Wystarczy znaleźć odpowiednie słowa.

Od Briefu, Aż Do Kropki.

Krótkie formaty wymagają ogromnej ilości pracy, kreatywności i czasu. A sukces nie jest gwarantowany. Wynika to z tego, że to TY znasz najlepiej swoją firmę. Ja mogę jedynie przedstawić kilka propozycji i postarać się „przejść się w Twoich butach”, żeby odpowiednio ubrać to w słowa. Dlatego też, jeśli moje propozycje nie przypadną Ci do gustu – obowiązuje jedynie 30% wynagrodzenia za „robociznę”. Oznacza to, że płacisz pełną kwotę TYLKO wtedy, gdy spodoba Ci się moja praca!

10 propozycji nazwy
(z dostępnymi adresami .pl):
1 000 zł netto

Slogany/Hasła – 5 propozycji:
500 zł netto

Prezentacje/Spoty/
Przemówienia:
Wycena indywidualna.


Czas realizacji:
Od 10 do 15 dni roboczych.

Od Sklepów, Aż Po Polityków!

Znalezienie odpowiedniej nazwy często jest pierwszym krokiem do sukcesu. Kolejnymi jest slogan, hasło, misja lub prezentacja inwestycyjna. Prawda jest taka, że dosłownie każda branża potrzebuje odpowiednich słów, które przekażą ich wizję – jednocześnie zapadając w pamięć.

Każde Słowo Jest Na Wagę Złota.

Aby odpowiednio przygotować się do zlecenia, potrzebuję tylu informacji, ile to możliwe. Muszę wiedzieć prawie wszystko. Twoje mocne i słabe strony, zakres działalności, historię i wiele, wiele innych rzeczy, które dostaniesz w briefie. Wszystko po to, bym mógł Ci zaproponować w pełni spersonalizowane i odpowiednie propozycje treści.

Niech Twoje Treści Mają Znaczenie!

Zadbaj o to, żeby Twoi klienci od razu wiedzieli, z kim mają do czynienia!

Stwórzmy wspólnie hasło, które stanie się prawdziwym klasykiem w branży lub nadajmy Twojej firmie nazwę, która porwie tłumy.


Wybierz odpowiednią datę i porozmawiajmy o tym!

Michał Lewandowski

StandArt.Copywriter@gmail.com