Przejdź do treści
Strona główna » FAQ

FAQ

KIM JEST COPYWRITER?

Zgodnie z definicją – copywriter jest autorem tekstów i sloganów reklamowych. Jednak z racji dużo większego spektrum usług skłaniałbym się do trochę innej definicji: Specjalista ds. Komunikacji Tekstowej.

CZY COPYWRITER JEST POTRZEBNY?

Tak. Nawet jeżeli firma ma świetne usługi lub produkty – źle sformułowane teksty mogą tworzyć wrażenie, że jest ona amatorska lub mało profesjonalna. Ponadto, żeby skutecznie promować swoją działalność w sieci i poza nią, trzeba wiedzieć, w jaki sposób komunikować się z klientami.

CO SKŁADA SIĘ NA STAWKĘ COPYWRITERA?

W dużej mierze zależy to od tego, jakie efekty zamierzasz osiągnąć. Jednak niezależnie od tego, czy są to większe zasięgi, skuteczniejsza sprzedaż, czy lepsza komunikacja, to jedno jest pewne. Teksty napisane przez profesjonalnego copywritera będą o niebo skuteczniejsze niż te napisane przez osobę nieobeznaną.

CZY COPYWRITER DAJE GWARANCJE?

Niestety nie. Wynika to z tego, że oprócz tekstu istnieje szereg innych czynników, które decydują o sukcesie lub porażce. Z racji, że nie odpowiadam za wszystkie elementy kreacji reklamowej lub komunikacji sprzedażowej – nie jestem w stanie zagwarantować, że moje teksty zadziałają „w każdych warunkach”.

CZY COPYWRITER ROBI POPRAWKI?

Oczywiście, że tak. W cenie każdego zlecenia zobowiązuję się do jednej poprawki, jeśli cokolwiek będzie niezgodne z Twoją wizją.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ REKLAMACJI?

Nie. Jednak, jeśli przygotowany przeze mnie tekst rzeczywiście będzie rażąco niezgodny z tym, co było w briefie – nie pobiorę wynagrodzenia.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT?

Oczywiście, że tak. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, odwiedź zakładkę współpraca.

Porozmawiajmy!

Jest coś, o co Cię interesuję, ale nie uwzględniłem tego tutaj?

Wpisz swoje pytanie w terminarzu!

Michał Lewandowski

StandArt.Copywriter@gmail.com